АRT Studija

Mājīga radošā telpa ar vieglu bohēmas auru, gaumīgu interjeru un nopietnu profesionālo aprīkojumu – šeit ir viss nepieciešamais pilnvērtīgam gleznošanas procesam.

Tā ir mākslas studija, kurā es ne tikai pati gleznoju, bet arī aktīvi strādāju ar saviem studentiem, vadu tematiskas meistarklases, regulāras gleznošanas nodarbības bērniem un pieaugušajiem, privātas gleznošanas nodarbības, kā arī zīmēšanas un kompozīcijas nodarbības. Nepārtraukti mainīgā manu gleznu ekspozīcija uz studijas sienām un uz palodzes plašā klāstā pieejamās klasikas un jaunākās mākslas literatūras grāmatas papildina izglītības procesu un spēj apmierināt pat visprasīgāko apmeklētāju. Īpašu noskaņu studijā rada speciāli izvēlēta, iedvesmojoša mūzikas, kuras atlasei es pievēršu ļoti lielu uzmanību.

Lasīt tālāk

Gleznošanas skola

Piesātināta vispārizglītojoša programma bērniem un mākslas mīļotājiem. Zīmēšanas un kompozīcijas pamati iesācējiem. Praktiski uzdevumi glezniecībā, kā daļa no aizraujošas ekskursijas pasaules mākslas vēsturē. Speciālas tematiskas nodarbības profesionāļiem – par glezniecības tehnoloģijām, kā arī jauktajām, autoru un mūsdienu tehnikām. 

Lasīt tālāk

Izbraukuma nodarbības un tematiskas meistarklases

Izbraukuma semināri un lekcijas var kļūt par lielas organizācijas vai uzņēmuma īpašu korporatīvās programmas notikumu. Mūsu tematisko nodarbību kursus mēs vienmēr laicīgi paziņojam mūsu Facebook lapā – Karine Paronyanc ART studio. 

Lasīt tālāk

Svētku scenāriji

Neaizmirstama radošā pieredze ir labākā dāvana tiem cilvēkiem, kuri jums īpaši svarīgi. Mēs varam pēc jūsu pasūtījuma noformēt neparastas dāvanu kartes. Tāpat mēs piedāvājam izbraukuma mākslas darbnīcas jūsu uzņēmuma korporatīvajā pasākumā vai ģimenes svētkos, atbilstošā stilistikā un noformējumā. Kopīgas radošas nodarbības ir lielisks veids, kā saliedēt ģimeni vai komandu, atklāt katra dalībnieka individuālo potenciālu.

Lasīt tālāk

Lekcijas

Aizraujošs lekciju kurss, vienreizēja izbraukuma prezentācija vai praktiska meistarklase ar teorētiskām ievirzēm. 

Lasīt tālāk